Předplatitelé

Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

Podporovatel Institutu Equilibrium

Podporovatele Institutu Equilibrium, se sídlem Evropská 2758/11, 160 00 Praha 6, je členský program, který sdružuje komunitu lidí, kteří se ztotožňují se základními cíli institutu.

Členský program nabízí po dobu jednoho roku členství a s ním spojené benefity jako jsou:

  • Neomezený vstup k exkluzivnímu obsahu webového portálu Institutu Equilibrium (plný přístup k zamčenému obsahu typu videí, podcastů, videokonferencí, přednášek, ukázek z vydaných a chystaných knih a článků členů institutu; apod.).
  • Vstup zdarma na veškeré akce pořádané Institutem Equilibrium pro veřejnost.
  • Vstup na akce pořádané Institutem Equilibrium pouze pro jeho členy a podporovatele.
  • Sleva na publikace vydané Institutem Equilibrium.
  • Pravidelné informace a novinky o aktivitách Institutu Equilibrium a jeho členů na Vašem e-mailu; předpokladem čerpání tohoto benefitu je vyplnění platné a funkční e-mailové adresy do přihlašovacího formuláře a potvrzení souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Na základě registrace Vám vygenerujeme příkaz k úhradě a po zaplacení členského poplatku Vám pošleme přihlašovací údaje.

Co je naším cílem?

Jako jeden z hlavních cílů si klademe snahu přispívat vědeckými poznatky k povědomí, že v realitě světa, jehož jsme každý z nás nedílnou a důležitou součástí, souvisí vše se vším. Komplexní myšlení, analytická činnost, syntéza a budování synergií, hledání zpětných vazeb a rovnováh mezi jednotlivými sférami našeho světa jsou tím, čím chceme přispívat k tvorbě naší pochopené a zajištěné budoucnosti. Za hlavní stavební kameny přitom považujeme ekonomiku a svobodný obchod, technologie a inovace, vzdělanost, služby, mobilitu, přístup k informacím, chápání kvality života, přírodního prostředí a společenské smlouvy, samostatně odpovědné myšlení a efektivní stát, jehož role je v mnoha aspektech nezastupitelná. Jsme přesvědčeni, že základem našeho úspěchu v zajištění budoucnosti je dosahování porozumění, synergie a rovnováhy mezi státy, regiony a lokalitami.

Chceme aktivně propojovat a podporovat nejrůznější aktivity a skupiny zaměřené na řešení dílčích otázek. Jde nám o posun v myšlení lidí, a proto budeme hledat synergie se všemi rozumnými a cílevědomými lidmi ve společnosti.